ANASAYFA  |  FİRMAMIZ  |   YAZIL

ANASAYFA    FIRMAMIZ    YAZILIMLAR    REFERANSLAR    ILETISIM

 

DOWNLOADLAR

     

   Freeware
   

 

   BilgiSoft  BilgiYarışması V.1.0

  Bu program ile genel kültürünüzü geliştireceksiniz. Ücresiz sürümde genel kültürle ilgili yaklaşık 2000 soru mevcuttur.

  Bilgi Yarışması programının ücretli sürümde; konularına göre gruplandırılmış yaklaşık 150.000 adet soru mevcuttur. Temin için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 BilgiYarışmasıV10.zip İNDİR

 

   BilgiSoft SesKayıt V1.0.0

   Bu program ile işletim sistemi sınırlamaları ile uğraşmadan saatlerce hatta günlerce ses kaydı yapabilirsiniz. Ses kayıt dosya adı saat başlarında otomatik olarak yenilenir. Mono-Stereo olmak üzere iki tip kayıt yapabilirsiniz. Stereo kayıt formatımızın kalitesi sizi şaşırtacak. Mono kayıt kalitesi yer tasarrufu sağlamak ve arşiv kayıtları için düzenlenmiştir. Özellikle Radyo Yayıncılığında RTÜK ses kayıtlarını istemektedir. Ücretsiz olan bu programımızı beğenirseniz, bizimle irtibata geçerek profesyonel RADYO YÖNETİM SİSTEMİ (DJ, PRODUCTION) programımızı temin edebilirsiniz. Eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle.

 SesKayitV10.zip İNDİR

 

    BilgiSoft  SuDoKu V1.0.0

 

  Sudoku meraklıları ! Artık sudoku bulmacası veren gazete aramanıza gerek kalmadı. BilgiSoft SUDOKU V1.0 ile sınırsız sayıda sudoku elinizin altında. Freeware olarak sunulan programda (kayıt, kayıttan açma ve yazdırma haricinde) sudokudan bıkacaksınız. Ulusal ve yerel gazetelerden tam fonksiyonlu profesyonel program ihtiyaçları için bizimle ileşim kurabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 Sudoku10.zip İNDİR

 

   BilgiSoft Rehber V.1.0.0

  Kişisel kayıtlarınızı saklayabileceğiniz, adres ve etiket bilgilerini çıktı olarak alabileceğiniz Rehber programımızı ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız. Bu program ile kişi veya firma bilgilerini kendi içinde tasnif edebilir, ilişkiler oluşturabilir ve sorgulama yapabilirsiniz. İşinize yarayacağını umuyoruz.

 Rehber10.zip İNDİR

 

BilgiSoft SoruCevap V.1.0.0

  Birçok internet sitesinde soru-cevap, oyun yada kelime oyunu şeklinde sunulan programı, kendi bilgisayarınıza kurarak oynayabilirsiniz. Freeware versiyonda 12.000 soru bulunmaktadır. Genel kültür, tıp, biyoloji, tarih, türkçe, bilim, osmanlıca gibi branşlara ayrılmış yaklaşık 150.000 kayıtlı ücretli sürüm için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Web masterlar için yalnızca Veri Tabanı da sağlanmaktadır.

İyi eğlenceler.

 SoruCevap V.1.0.zip İNDİR

 

 

 

Ata Teknokent Atatürk Üniversitesi B Blok 2/216 ERZURUM
Tel-fax : 0442 282 20 35
email : info@bilgi-soft.com.tr