ANASAYFA  |  FİRMAMIZ  |   YAZIL

ANASAYFA    FIRMAMIZ    YAZILIMLAR    REFERANSLAR    ILETISIM

 

     
   
Radyoloji Research v.1.0. yazılımı kullanıma sunuldu.
Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı için; Radyoloji hasta kayıtlarının tutulduğu, sorgulama ve raporlama yapıldığı RADYOLOJI...

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı için; Radyoloji hasta kayıtlarının tutulduğu, sorgulama ve raporlama yapıldığı RADYOLOJI RESEARCH V.1.0 Aktif olarak kullanıma sunuldu. Bu program ile, radyoloji hastalarının kayıtları : Çalışma Grupları ve Alt Grupları oluşturularak, Modalite ve Alt Modaliteleri tanımlanarak, Lokalizasyon ve önem kodları belirlenerek, Hoca ve asistan bilgileri birbirleri ile ilişkilendirilerek FireBird 2.5 Freeware Veri Tabanı Yönetim Sistemi üzerinde sistematik olarak tutulmakta, tüm bu veriler üzerinde; tüm kayıt alanları kullanılarak sorgulama ve raporlama yapılabilmektedir. Bu sayede hasta kayıtlarının akademik olarak her türlü varyasyonlar dikkate alınarak reel akademik çalışma raporları elde edilebilmektedir. Program user friendly (Kullanıcı Dostu) yapıda olup, sezgisel olarak kullanılabilmekte, istenen sonuçlar süratle elde edilebilmektedir.

Mezarlık Bilgi Sistemi Programı Beta Sürümü Hazır


BilgiSoft Mebis Yazılmı tamamlandı. BilgiSoft Bilişim Ar-Ge olarak geliştirmiş olduğumuz CBS tabanlı Mezarlık Bilgi Sistemi (MEBİS) Beta sürümü kullanıma sunuldu..
 

 

Ata Teknokent Atatürk Üniversitesi B Blok 2/216 ERZURUM
Tel-fax : 0442 282 20 35
email : info@bilgi-soft.com.tr